Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

GODZINY OTWARCIA

PŁYWALNIA    8:00 – 20:00
SPA                   8:00 – 20:00 

Administracja

ul. Nadbrzeżnej 36
33-300, Nowy Sącz
Małopolskie 

biuro@mosir-ns.pl

Napisz do nas

Referent ds. Administracyjnych

Izabela Olchawa
i.olchawa@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 11

Dyrektor

Marcin Rojna
m.rojna@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 11

Kierownik działu Finansowo Kadrowego

Barbara Szabla-Budnik
barbara.budnik@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 55

Rozliczenia Faktur, Płatności
Kasjer – Referent ds. Finanswo-Księgowych

Anna Mirek
a.mirek@mosir-ns.pl
tel. wew. 55

Referent ds. Kadr

Monika Radoń
m.radon@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 17

Samodzielny Referent ds. Techniczno-Handlowych

Piotr Połomski
p.polomski@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 25

Kierownik

Tomasz Boczarski
tomasz.boczarski@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 24

Referent ds. Techniczno-Handlowych

Piotr Połomski
p.polomski@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 25

Kierownik

Tomasz Boczarski
tomasz.boczarski@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83, 18 441-06-67
wew. 24

Pływalnia
kasa@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 33

Obsługa Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 20
kom. 606-771-925

Obsługa Hali Sportowej przy ul. Sportowej w Zawadzie
kom. 883-354-135

Obsługa Kortów Tenisowych/Lodowiska
korty@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 19
po godz. 16:00 kom. 606-771-925

Kierownik

Tomasz Boczarski
tomasz.boczarski@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 24

Obsługa Stadionu w Piątkowej
kom. 883-354-128

Obsługa Stadionu w Zawadzie
kom. 883-354-135

Obsługa placów zabaw i siłowni zewnętrznych
kom. 533-326-387

Kierownik ds. Realizacji Projektów i Współpracy z Kontrahentami

Krzysztof Popiela
k.popiela@mosir-ns.pl
tel. 18 441-83-83 lub 18 441-06-67
wew. 19

Scroll Up