sportowysacz.pl
5
lipca
2016
Lekkoatletyka Mistrzostwa Polski – Srebrny i brązowy sądeczanin
W Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów. Znakomicie spisał się podopieczny Józefa Klimka UKS Budowlani Nowy Sącz, Patryk Marmon, który wybiegał srebrny i brązowy medal.W jubileuszowych MP w Suwałkach udział wzięło dwóch sądeczan, którzy na co dzień trenują w UKS Budowlani przy Zespole Szkół Budowlanych w Nowym Sączu, Patryk Marmon i Adam Majerski.
5
lipca
2016
Tor modelarski w Zawadzie odebrany
Zgodnie z harmonogramem robót dzisiaj dokonany został techniczny odbiór toru modelarskiego dla małych samochodów spalinowycgh oraz o napędzie elektrycznym w Zawadzie.
28
czerwca
2016
Drużyna JAK-U-BOTY wygrała 2 rowery: miejski i bmx.
W sobotę 9 rodzin rywalizowało w I Rodzinnych Zawodach realizowanych w ramach Programu "Razem pływamy i o zdrowie dbamy"
26
czerwca
2016
Street workout – I Mistrzostwa Nowego Sącza
Mimo piekielnego upału nie zawiedli uczestnicy I Mistrzostw w street workout, które odbyły się na obiektach MOSiR - pumptrack. Do Nowego Sącza przyjechało blisko 40 zawodników z całej Małopolski, ale także z Rzeszowa i Jasła. Zawody odbywały się w dwóch konkurencjach: siłowo-wytrzymałościowa i freestyle.
25
czerwca
2016
I Rodzinne zawody -Razem pływamy i o zdrowie dbamy
Ponad trzydzieści osób – dziewięć rodzin wzięło udział w pierwszych zawodach, które były podsumowaniem uczestnictwa w Szkole Pływania MOSiR oraz Szkoły Tenisa MOSiR Nowy Sącz.
23
czerwca
2016
Sandecja zaczęła nowy sezon 2016/2017
Zgodnie z planem w środę o godz. 17 piłkarze Sandecji, pierwszy zespół, powiększony o kilku zawodników z Akademii Piłkarskiej rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w I lidze. Latem piłkarze Sandecji Nowy Sącz rozegrają sześć sparingów.
22
czerwca
2016
Pływanie. Mistrzostwa Nowego Sącza uczniów klas 3
Niezwykły tłok panował na basenie przy ul. Nadbrzeżnej. Mistrzostwa Nowego Sącza uczniów klas 3 Szkół Podstawowych. Zawody zgromadziły prawie 400 młodych pływaków.
21
czerwca
2016
Mistrzostwa Nowego Sącza w street workout
Już w najbliższą sobotę na pumptracku w Nowym Sączu odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza w street workout. Początek zawodów godz. 11.00. Organizatorami są "BarzElite" Nowy Sącz oraz MOSiR Nowy Sącz.
20
czerwca
2016
Tenis - ITF Warszawa. Marcin Gawron wygrywa finał debla
W Warszawie zakończył się turniej tenisowy ITF BGZ BNP Paribas w którym udział wziął Marcin Gawron. Zawodnik STF Fakro Nowy Sącz radził sobie bardzo dobrze. W grze indywidualnej przegrał dopiero w finale, a w deblu razem z Grzegorzem Panfilem wygrał.
20
czerwca
2016
Kajakarstwo górskie. Popiela trzeci w Pucharze Świata
Trzecia edycja Pucharu Świata we francuskim Pau nie była szczęśliwa dla polskich kajakarzy górskich. W finałach płynęła jedynie osada C-2 Piotr Szczepański/Marcin Pochwała, zajmując 9 miejsce.
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 46 DALEJ >>