sportowysacz.pl
20
sierpnia
2015
Otwarcie siłowni pod chmurką na osiedlu Dąbrówka
Nowa siłownia pod chmurką na osiedlu Dąbrówka jest kolejnym przykładem zagospodarowania niewielkiego placu w atrakcyjne i wielofunkcyjne miejsce rekreacji.
14
sierpnia
2015
Awaria linii telefonicznej MOSIR
UAWAGA! Szanowni klienci informujemy, że w związku z niezależną od MOSIR awarią linii telefonicznej mogą wystąpić utrudnienia w dodzwonieniu się do obiektów MOSIR.
Przepraszamy.
11
sierpnia
2015
Ochłoda w wodzie w upalne dni
Tropikalne upały można przezwyciężyć. Pamiętajmy o piciu dużej ilości napojów niegazowanych i schładzaniu ciała najlepiej w czystej wodzie posiadającą odpowiednią temperaturę. Taką właśnie wypełniona jest Pływalnia nad Kamienicą.
11
sierpnia
2015
Piknik familijny „Biesiadne Lato”
15 sierpnia od godziny 17 rozpocznie się niezapomniana zabawa na świeżym powietrzu. Miasteczko Rowerowe będzie miejscem muzyki i tańca.
10
sierpnia
2015
Wakacje w MOSIR.
Zakończyły się półkolonie w MOSIR. Zadowolone dzieci planują już wspólne ferie zimowe.
6
sierpnia
2015
MOSIR zachęca do aktywnego wypoczynku.
Mimo emocji jakie towarzyszą Tour de Pologne i atrakcji dla dzieci, które są częścią tego wielkiego wydarzenia  nadal prowadzona jest akcja pn. Bezpieczne Wakacje.
4
sierpnia
2015
Wydarzenia towarzyszące wyścigowi Tour de Pologne
72. wyścig kolarski Tour de Pologne, to nie tylko rywalizacja między najlepszymi zawodnikami, ale również wydarzenia towarzyszące, które sprawią, że na terenie Nowego Sącza, w dniach 5-6 sierpnia, będzie się dużo działo. 
 
Nutella Mini Tour de Pologne
31
lipca
2015
Sądecki pumptrack największy w Polsce
Na blisko hektarowym placu nad Kamienicą naprzeciw McDonalds  rozpoczęto budowę czterech największych w Polsce torów rowerowych typu pumptrack. Dodatkowo powstaną tam dwa boiska do siatkówki plażowej wraz z małą infrastrukturą.
31
lipca
2015
Tour de Pologne czas zacząć!
Tylko 5 dni pozostało do przyjazdu 72 Tour de Pologne do Nowego Sącza.
31
lipca
2015
Ciekawy piątek, aktywna niedziela.
W ostatni piątek lipca dzieci i młodzież mogą liczyć na kolejne atrakcje..
<< WSTECZ 1 2 3 10 20 30 40 50 54 DALEJ >>